zde se nacházíte:
Úvod > O mně

O mně

Kateřina Jará vystudovala Střední průmyslovou školu textilní v Brně obor textilní návrhářství. Oděvní tvorbě se věnuje od roku 1990, kdy založila vlastní značku JK STYL Kateřina Jará. V Brně otevřela své módní studio v roce 1995 na ulici Lidická 8, kde je doposud.

Prestižní prací Kateřiny Jaré je například tvorba společenských šatů pro naši přední sopranistku Markétu Fassati, která v roce 2012 zahajovala Olympijské hry v Londýně v našem Českém Olympijském domě.

Jak pracuji

Oděvní studio této značky obléká řadu úspěšných žen a mužů ze světa businessu, kultury,sportu,veřejného i politického života ať už v České nebo Slovenské republice.

Základem úspěchu oděvních modelů Kateřiny Jaré je především důraz na osobní kontakt s klientkou a rozhovor s ní o jejích představách o budoucím modelu. Dále vytvoří návrhy modelů a spolu s klientkou vybere materiály. S profesionálním realizačním týmem potom modely realizuje a vytváří až do jejich finální podoby. Modely tak díky vzájemné úzké spolupráci podtrhují osobnost  klientky a naplňují veškeré její představy a potřeby. Dlouhodobou spoluprací s klientkami tak vzniká každé z nich ucelený a provázaný šatník, umožňující nápadité a neotřelé kombinace modelů, čímž se jejich šatník stává nadčasový.

Navrhované modely vychází především z jednoduchých a zajímavých střihů, podtržených však velmi kvalitními materiály jako jsou například hedvábné šífony, šantungy, burety, vlny, kašmíry a kůže. Kateřina Jará vsadila na kvalitu, praktičnost, pohodlnost, nadčasovost a v neposlední řadě na precizní zpracování jejich oděvních modelů.

Pánské modely

Od roku 2014 rozšířila svoji výtvarnou tvorbu a její následnou realizaci o pánské modely. Klienti oceňují modely ušité a padnoucí na míru. Vznikají košile,vesty,separátní saka,obleky,smokingy a kašmírové zimní kabáty. Materiály opět používá ve vysoké kvalitě a to popelíny,lny,vlněné materiály v mnoha gramážích,kašmírové vlny a flauše.

Cílem Kateřiny Jaré je vždy spokojená zákaznice či zákazník,
který se rád vrací a doplňuje šatník o další modely ušité v tomto studiu.